Słowa w ordynku. Słowa w ataku i w obronie. Pomieszane. Refrakcja słów w stali i w wodzie. Odbicia słowne i zwidy. Ład i gładkość. Spazmy i erupcje. Kojący wpływ soku z passion fruit. Od rzeczy i do rzeczy. Krótko mówiąc. Ostatnie słowo. Na początku był skowyt.
Blog > Komentarze do wpisu
Sprawiedliwość i prawo na świecie

Woman Wrongfully Convicted Of Murder Set Free After 17 Years In Prison

Innocent 60-year-old man free after 30 years in prison. He was wrongfully convicted of a crime in 1982

Wrongfully convicted Detroit teen finally released after eight years in prison

Wrongly convicted 100 year old female prisoner freed from Bangladesh jail

Pociesza człowieka, że te tysiące policjantów, wojskowych, sędziów, nauczycieli, studentów i innych zbrodniarzy właśnie wyławianych w pracy i w domu w Turcji będą skazani bez błędów proceduralnych czy w dochodzeniach policyjnych, bowiem nie będzie żadnych dochodzeń czy procesów .

wtorek, 19 lipca 2016, andsol-br

Polecane wpisy

  • Przenosiny

    Wszystkich moich czytelników zapraszam do odwiedzaniaMigotania słów w ich nowym lokalu , naWordpressie.Pierwszy, dzisiejszy (4 sierpnia 2016) wpis już tam stoi

  • Paskudna niespodzianka

    Z ostatniej chwili.Przy próbie komentowania na własnym blogu – a parę chwilpóźniej przy podobnej próbie dodania komentarza na blogu Kota Behemotha–

  • Żyć zgodnie z zasadami

    W domu leksykografa na obiad podają najpierw deser, potem sznycel, a nakoniec zupę.

TrackBack
TrackBack URL wpisu:


PT KOMENTATORZY, wiedzcie: wyrzucam (prawie) wszystkie komentarze gdy link z ksywki prowadzi do działań komercjalnych. To jest blog psa ogrodnika: sam nie zarobię tu i innym nie pomogę.